Viveve Radyofrekans

Close
Medikal Estetik

Viveve Radyofrekans

Orgazm olmamak kadınların cinsel problemlerinin başında gelen bir sıkıntıdır. Viveve teknolojisi ile geliştirilen vajinal radyofrekans uygulamasıyla bu sorun ortadan kalkıyor.

Özellikle doğum yapmış kadınlarda sıklık görülen bu problem aynı zamanda yaşama yansımalarıda olmaktadır. Vajinada gevşeme sorunu sadece normal doğumlarda yaşanmaz. Bu sorun sezaryen doğumlarda da ortaya çıkabilir. Problemin büyüklüğü ve çözümü ancak jinekolojik bir muayene ile anlaşılabilir.

Ayrıca bu sorun beraberinde jinekolojik sıkıntıları getirmektedir. Vajinal gevşeme problemlerinden Viveve Radyofrekans (RF) teknolojisi kurtulunabilinir.

Viveve Radyofrekans vajina girişini sıkılaştırmak amacıyla uygulanır. Bu uygulama sonrasında cinsel ilişki sırasında orgazm fonksiyonunu sağlamak kolaylaşacaktır.

Viveve Radyofrekans işlemi ağrılı mıdır?
Viveve teknolojisi içinde yer alan ‘soğutucu sistem’ işlemin ağrısız bir şekilde gerçekleşmesini sağlan Uygulama yapılan bölgede hafif bir ısı artışı ya da hafif bir batma dışında olumsuz bir etki yaşanmaz. İşlem sonrası gündelik yaşama devam edilir.

Cinsel ilişki ne zaman serbest olur?
Uygulamanın ardından 1 hafta sonra cinsel ilişki serbest olur.

Viveve Radyofrekans işlemi sonrası neler yaşanır?
Hastaların çok azında hafif bir vajinal akıntı, hafif yanma, karıncalanma ve batma hisleri yaşanır.

Viveve ile ne kadar sürede sonuç elde edilir?
Yaklaşık 1-3 ay içinde ortaya çıkan maksimum etkiyle uygulama alanında daha sıkı ve daha işlevsel bir sonuç elde edilir.