Velashape III

Close
Wellness

Velashape III

Tepeden tırnağa muhteşem bir vücuta sahip olmak herkesin hayali. Özellikle kadınların bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit problemleri bu hayali gerçekleştirmeknin önünde büyük bir problem.

FDA onayına sahip olan VelaShape III, yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltırken, hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ile toparlama ihtiyacına başarılı çözümler sunuyor. Farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların düzelmesini sağlayan VelaShape III çok az seanslarla istenilen neticeye ulaşmanıza yardımcı oluyor.

VelaShape III sistemi nasıl çalışır?
VelaShape III IR (kızıl ötesi), bi-polar RF (radyofrekans) ve vakumu birleştirerek hassas bir şekilde dokuyu sırasıyla 3 mm ve 15 mm derinlikte ısıtır. IR ve vakum eşliğinde RF teknolojilerinin birleşimi; yağ hücrelerini, bunların çevrelerini saran fibröz septalı bağ dokusunu ve altındaki dermal kolajen fiberleri derinlemesine ısıtır.
Radyo frekansı güçlü, inflared olan ve daha kısa sürede hızlı sonuç almasını sağlar. VelaShape III vücudun her bölgesi için uygundur.

VelaShape III ile diyet ya da cerrahi müdahale olmadan kilo vermek mümkün mü?
VelaShape III estetik cerrahiye alternatif olarak gösterilebilinir Hastanın gerekli kontrolleri yaptıktan sonra ortaya çıkan tabloya göre en uygun yol belirlenir.
Radyo frekanslarıyla yapılan uygulama ile çok az seansla vücudunuz sıkılaşabilir. Uygulama selülitin ve kışın izlerini yok edebiliyor..

VelaShape III hangi sonuçları elde edebiliriz?
Uygulama sonrasında cilt gevşekliğinde ve hacminde bölgesel olarak azalma yaşanır. Cildin yapısında genel düzelme yaşanırken selülütli görüntüden kurtulursunuz.

VelaShape III uygulaması kalıcı mıdır?
Uygulama yapıldıktan sonra elde edilen sonuç uzun süre etkisini koruyor. Bu sonucun kalıcılığı biraz da hastanın yaşam biçimine bağlıdır. Hasta sağlıklı yaşama ve spor yapmaya devam ederek sonuçların daha kalıcı olmasını sağlayabilir. VelaShape III uygulamasıyla karın bölgesinde 2 cm’den fazla ve uyluklarda ise 1.5 cm’den fazla incelme sağlanabilir.