Close

Hakkımızda

Kliniğimizin kurucusu olan Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu 2005 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Programı’ndan mezun oldu. Plastik cerrahi eğitimini 2005-2011 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde tamamladı. Aynı klinikte ‘Mikrocerrahi ve El Cerrahisi’ eğitimini bitirdi. Dr. Bayraktaroğlu, 2009 yılı ocak ayında, Amerika’da California-LA’ da The Facial Paralysis Institute’de altı aylık ‘Yüz Estetiği’ stajını başarıyla tamamladı. Mikrovasküler cerrahi alanında tezini tamamlayan Dr. Bayraktaroğlu, 2011’den bu yana Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak çalışıyor.

2016 yılında Nişantaşı’nda hizmet vermeye başlayan kliniğimiz üç başlık üzerinden hizmet vermektedir; Medikal Estetik, Estetik Cerrahi ve Wellness. Kliniğimizde hasta görüşmeleri yapılmakta olup aynı zamanda birçok uygulamayı kliniğimizde yapmaktayız.

Kliniğimizde başlıca yapmış olduğumuz uygulamalar; ameliyatsız yüz germe olarak da bilinen Ulthera, bölgesel incelme konusunda son teknolojiye sahip Velashape III, botoks, dolgu ve cilt bakımıdır.

Misyonumuz hastalarımızın ihtiyaç ve taleplerini doğru bir şekilde karşıyaşıp, onların kliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamaktır.